reklama
kategoria: Na Sygnale
14 lipiec 2024

Zderzenie aut w Piotrkowie Kujawskim

fot. KPP w Radziejowie
Kierujący bmw, wymusił pierwszeństwo przejazdu na audi, którego kierująca trafiła do szpitala. Sprawca tego zdarzenia stracił prawo jazdy, a wypadek wyjaśniać będą radziejowscy policjanci.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w piątek (12.07.24r.) około godziny 15:30 w Piotrkowie Kujawskim, na skrzyżowaniu ulicy Parkowej z Zieloną. Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący bmw 21-latek, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadące audi. Po zderzeniu, audi uderzyło w ścianę domu. Kierująca tym autem 26-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Już wstępne ustalenia pokazały, że 21-latek w rażący sposób naruszył przepisy ruchu drogowego. W związku z tym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Kierujący pojazdami, byli trzeźwi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.

Autor: aspirant sztabowy Marcin Krasucki

oficer prasowy KPP Radziejów

 
źródło: policja.pl (Autor: aspirant sztabowy Marcin Krasucki)
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Radziejów
19.9°C
wschód słońca: 05:07
zachód słońca: 20:18
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Radziejowie

kiedy
2025-06-22 18:00
miejsce
Radziejowski Dom Kultury,...
wstęp biletowany